Info

PROJEKTY GRAFICZNE

W trosce o zapewnienie jak najlepszej współpracy z naszą firmą w zakresie projektów graficznych poniżej przedstawiliśmy kilka obowiązujących zasad.

Koszt roboczogodziny grafika wynosi – 60zł netto

Każdego klienta serdecznie prosimy o sprecyzowanie swoich oczekiwań w zakresie projektu (wygląd, kolorystyka, dane jakie mają być zawarte). Takie informacje pomogą w szybkim jego zrealizowaniu. Po wykonaniu projektu wysyłamy go do Państwa i prosimy o dokładne sprawdzenie. Ewentualne poprawki i sugestie prosimy przesyłać mailowo. Bardzo prosimy nie dyktować zmian przez telefon ponieważ ewentualne niezrozumienie, czy niedokładne zanotowanie przez grafika Państwa sugestii może skutkować błędem.
Do każdego projektu wymagamy akceptacji przed przystąpieniem do realizacji. Jednocześnie prosimy o ostateczne bardzo dokładne sprawdzenie projektu.
Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby produkt dla Państwa pozbawiony był wad, w tym również błędów językowych, ortograficznych i stylistycznych, niemniej nie ponosimy odpowiedzialności za błędy po akceptacji do druku przez klienta.

Aby ułatwić Państwu oszacowanie kosztów wykonania projektu graficznego dla poszczególnych usług przedstawiamy przykładowe ceny:
Wizytówka dwustronna:
Ulotka A6:
Logo:

Wszystkie podane ceny są orientacyjne i w bardzo dużej mierze uzależnione są od wymagań klienta oraz rodzaju i zakresu wykonywanej przez grafika pracy. Ostateczne ceny podlegają indywidualnym ustaleniom. Podane ceny są cenami netto.

WYMOGI TECHNICZNE W ZAKRESIE GOTOWYCH PROJEKTÓW

Oferujemy również druk z gotowych projektów, dostarczonych przez klienta. W celu ułatwienia współpracy, poniżej przedstawione są wytyczne dotyczące przygotowania plików do druku:

Akceptowane formaty plików : TIF, JPG, PDF, CDR, AI
Przygotowując plik należy zachować odpowiednie parametry:
- Format 1:1
- Spady po 2-3 mm z każdej strony,
- Bitmapy w rozdzielczości 300 dpi,
- Przestrzeń kolorów CMYK, bez osadzonych dodatkowych profili
- Czcionki zamienione na krzywe
- W plikach TIFF zalecana kompresja LZW, pliki JPG bez kompresji
- Projekt wyśrodkowany na stronie.

ODWZOROWANIE KOLORYSTYCZNE

Obraz widziany na monitorze jest inny niż na wydruku. Na monitorze występuje mieszanie trzech barw: czerwonego (R), zielonego (G) i niebieskiego (B), które po zsumowaniu dają kolor biały. W efekcie kolory na monitorze różnią się od drukowanych, gdyż powstają poprzez podświetlenie kolorów podstawowych. W druku zaś występuje fizyczne nakładanie na siebie 4 barw: cyan (C), magenta (M), yellow (Y) i black (K), które dają w efekcie kolor czarny. Są to dwa różne procesy, które optycznie dają nieco odmienne efekty, dlatego nigdy nie należy utożsamiać kolorów w przygotowanym przez Państwa projekcie na monitorze, z kolorami na wykonanym wydruku. Firma nasza nie ponosi odpowiedzialności za różnice powstałe w wyniku konwersji RGB do właściwych modeli kolorów.


1 ważna informacja

tutaj pierwszy tekst opis pierwszy tekst na dole

druga ważna informacja

drugi tekst opis drugi tekst

trzecia ważna informacja

trzeci tekst opis trzeci tekst